Montaż Dachu Metalowego: Metody Dla Różnych Typów

0

Dachy metalowe mają jeden z największych ROI, jaki można uzyskać dzięki poprawie długowieczności, trwałości i urody. Po zainstalowaniu klipsa, sekcja kapelusza jest umieszczana poziomo na górze klipsów zee, jak pokazano poniżej. Ten ostatni jest najtańszy ze wszystkich wymienionych tutaj stylów ze względu na łatwość instalacji. Dachy z łupków metalowych lub dachy stalowe pokryte kamieniem mają estetykę dachu z łupków naturalnych. Ich zaletą jest to, że nie mają dwóch największych wad naturalnego łupka, którymi są jego duża waga i kruchość.

steel roof intitle:how

Pierwszym krokiem do instalacji metalowego dachu jest usunięcie starego dachu. Metalowe pokrycia dachowe można montować na każdym innym typie pokrycia dachowego, ale nie jest to zalecane. Nowa metalowa instalacja dachowa to specjalistyczny proces, którego nie może wykonać żaden dekarz.

Wybór Materiałów

Trwałość, niska konserwacja, zwiększona wartość odsprzedaży i przyjazność dla środowiska to tylko niektóre z głównych zalet dachów metalowych. Nawet jeśli Twoim priorytetem jest estetyka, ten rodzaj pokrycia dachowego Cię nie zawiedzie, ponieważ możesz mieć prawie każdy styl, który chcesz – naśladujący nawet shake’i z drewna. W zależności od lokalizacji koszt metalowego dachu może się znacznie konstrukcje stalowe różnić. Ponieważ materiały i siła robocza będą droższe w miastach o wysokich kosztach utrzymania, powinieneś być gotowy zapłacić więcej za projekt pokrycia dachowego w Los Angeles lub Nowym Jorku. Chociaż czyszczenie metalowego dachu nie jest tak trudne jak inne typy, pozostawienie go profesjonalistom jest nadal najlepszą opcją, ponieważ mają oni sprzęt i odpowiednie rozwiązania czyszczące.

Najlepsze Błędy Często Popełniane Przez Instalatorów Dachów Metalowych

Następnie panel instaluje się poprzez wciśnięcie go w zatrzask offsetowy. Ważne jest, aby upewnić się, że panel znajduje się z tyłu od krawędzi dachu o pół cala, tak aby żaden jogging nie był widoczny z ziemi. Każdy żwir utknięty w rowkach i niektóre rodzaje brudu hale stalowe mogą uszkodzić lub zarysować dach – plus, może zakłócać przyczepność podczas chodzenia. Nie noś ciężkich, sztywnych butów roboczych, ponieważ mogą one uszkodzić dach. Potrzebujesz giętkiego, elastycznego buta z tym lepkim uchwytem, o którym była mowa wcześniej.

Panele Mieszkaniowe

I chociaż ma warstwę rdzy zapewniającą ochronę, nadal nie pasuje do domów w regionach przybrzeżnych. Jest dostępny głównie w panelach, więc jeśli jest to styl, jaki chcesz dla swojego systemu dachowego, spodziewaj się, że wyrzucisz od $1 130 wiaty magazynowe stalowe do $1 730 na kwadrat. Aluminium nie jest najdroższym ze wszystkich typów, ale możesz spodziewać się zapłaty około $469 do $1,030 za kwadrat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *